HC FORKLIFT

Stále výhodnejší, stále dostupnejší

Prenájom vysokozdvižných vozíkov sa uplatňuje hlavne u zákazníkov, ktorí nemajú v záujme vlastniť vlastný stroj a s tým spojené náklady a starosti alebo u zákazníka, ktorý nemá pre vysokozdvižný vozík dlhodobé uplatnenie.

Prenájom je možné realizovať pre krátkodobé i dlhodobé využitie, zabezpečujeme dovoz na miesto určenia a zaškolenie obsluhy.

Naša požičovňa obsahuje stroje po kompletnej revízií, v prípade záujmu o zapožičanie stroja nás kontaktujte na tel: +421 940 301 151 alebo email.

V sortimente vysokozdvižných vozíkov alebo skladovej techniky sa nachádzajú bežne dostupné stroje s pohonom na LPG, Diesel, alebo stále žiadanejšie elektrické vozíky s pohonom li-ion.

Doplnenie stroja o prídavné zariadenia akými sú otoč, čeľuste, pozicionér vidlíc, prípadne iné varianty realizujeme v priebehu krátkeho času. Pripravený vysokozdvižný vozík sme schopný dopraviť ku zákazníkovi do 24 hodín od objednania. Pre dlhodobý prenájom ponúkame nové vysokozdvižné vozíky presne podľa špecifikácie klienta.

Realizujeme prenájmy na území celého Slovenska medzi najvyťažovanejšie regióny patrí Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica. Naše stroje sa nachádzajú rovnako v meste Trenčín, Žilina, Poprad Košice, Prešov alebo Ružomberok. Sme schopné zrealizovať prenájom vysokozdvižného vozíka, v ktorom kôl vek kraji Slovenska. Vieme zabezpečiť všetky dostupné prevedenia a varianty pre naplnenie potrieb zákazníka.

Prispôsobíme sa Vašim potrebám po celom území republiky.

Kontakty
  • 0940 301 151
  • [javascript protected email address]

Pre bližšie informácie alebo záujem o spoluprácu nás kontaktujte.

Kontaktný formulár
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte názov firmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.