Inovatívna technológia

Li-Ion technológia

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Patria medzi najvyťažovanejšie stroje v skladovom hospodárstve. Od ich produktivity sa odvíja množstvo operácii na ktorých závisí ziskovosť podniku. Inovatívna technológia Li-Ion je v súčasnosti veľmi obľúbená voľba pre spoločnosti ktoré vyžadujú od vysokozdvižného vozíka maximum.

Čo Li-Ion ponúka pre Vysokozdvižné vozíky?

Prečo ekonomickejší

Prepočet a porovnanie nákladov s technológiou Li-Ion


Naše batérie od CATL

Spoločnosť CATL je jeden z 3 najväčších výrobcov li-ion technológii na svete.

Technológiu batérií CATL dnes využíva mnoho spoločností produkujúcich elektromobily. Môžeme spomenúť spoločnosti od BMW, HYUNDAY, HONDA, cez koncern PSA a posledné aj líder v tejto oblasti TESLA. Aktuálne sa jedná o jednu z najrozvíjanejších spoločností pokrývajúcich trhy po celom svete.

Na naše Li-ion technológie poskytujeme záruku 5 rokov a 4000nabýjacích cyklov. Treba spomenúť že cena za nový vysokozdvižný vozík je vyššia v porovnaní s inými technológiami pohonu, no v porovnaní dlhodobých nákladov na prevádzku a údržbu je predaj výrazne výhodnejší.


V našej ponuke nájdete

Nízkozdvižné paletové vozíky, Vysokozdvižné paletové vozíky, Retraky, Zakladače a Stohovače, Ťahače, Vysokozdvižný vozík trojkolesový a Čelné Vysokozdvižné vozíky až do 10ton.

Pokiaľ Vás ponuka našej skladovej techniky a vysokozdvižných vozíkov zaujala neváhajte sa na nás obrátiť. V prípade záujmu Vás radi privítame na našej prevádzke kde sa môžete osobne sa presvedčiť o našich produktoch.

KONTAKTOVAŤ

Sme výhradným zástupcom jedného

z 9 najväčších
výrobcov sveta

filozofia hc forklift

01

Jednoduchá konštrukcia

Mentalita vozíkov je zameraná na jednoduchú a účinnú konštrukciu, vo vysokej kvalite komponentov, bez prebytočných prvkov ktoré by komplikovali servisne podmienky a zvyšovali potencionálnu poruchovosť stroja.

02

Pomer cena/výkon

Hlavným cieľom spoločnosti HC group je vyrábať stroje v maximálnej miere jednoduchosti a spoľahlivosti, pre zachovanie bezkonkurenčného pomeru vysokej kvality na nízku obstarávaciu cenu stroja.

03

Stroj určený na prácu

Vysokozdvižńý vozík je v prvom rade pracovný stroj, ktorý by mal vykonávať praću za čo najnižšie náklady.
To je HC FORKLIFT.

04

Komfort a inovácie

Pre zákazníkov vyžadujúcich vyššiu mieru komfortu dopĺňame všetky prvky v rôznych variantách.
Finger typ, mokré brzfy, monitoring, klimaizácia kamera, vážiaci systém a ďalšie.

Príďte sa presvedčiť! O kvalite stroja rozhoduje koniec koncov zákazník a jeho spokojnosť.

Preto Vás pozývame na stretnutie priamo do prevádzok našich zákazníkov, kde môžete naše stroje osobne otestovať po niekoľkých rokoch prevádzky.