HC FORKLIFT

Komfortný finger typ – kľuč k produktivite

Spoločnosť HC forklift si dáva záležať na vyzdvihovaní komfortnej prevádzky s vysokozdvižnými vozíkmi. Pohodlím obsluhy pri manipulácii je dosiahnuté zníženie únavy a zvyšnej produktivity.

Pohodlie pre obsluhu VZV je jedným s kľúčových prvkov produktivity

Výsledky pocity jednak obsluha VZV, uľahčením práce s jednoduchou a presnou manipuláciou, a rovnako vedenie spoločnosti zvýšeným objemom vykonanej práce. Sústredená obsluha si rovnako viac všíma dianie na pracovisku a lepšie predvída a eliminuje možne nehody.

K tomuto napomáha príplatkový komfortný ovládací prvok, elektromagnetický hydraulický rozvádzač zabudovaný v lakťovej opierke – Finger typ. Hlavnou výhodou je citlivejší hydraulicky systém ktorý prispieva k presnejšej a detailnejšej manipulácii.

Obsluha

Obsluha bez potreby vyvinutia väčšej sily dokonale ovláda hydraulické sekcie s veľmi presnou odozvou zariadenia. Tento ovládací prvok ma obsluha v komfortnej blízkosti, umiestnení v lakťovej opierke, čo výraznou mierou vyzdvihuje pohodlie pri manipulácii. Finger typ je vybavený 4-hydraulickými sekciami – zdvih, náklon, + 2 voľne sekcie pre pripojenie akéhokoľvek prídavného zariadenia ( bočný posuv, otoč o 360 , kliešte , pozicioner,….)

Finger typ je súčasťou vysokozdvižného vozíka s pohodlnou celo-odpruženou sedačkou ktorá s celkovou konštrukciou XF série dodáva obsluhe veľmi príjemný a komfortný pocit z jazdy. Ako už bolo spomenuté pohodlie pri manipulácii znižuje únavu a tým riziko vzniku nehody a zvyšuje produktivitu čím dosahuje výrazne zvýšenie objemu vykonanej práce.

Vysokozdvižné vozíky z našej ponuky môžu byť doplnené o rôznu výbavu na zvýšenie pohodlia. Či už sa bude jednať o prenájom vysokozdvižného vozíka alebo priamy predaj, nevýhodou može byť zvýšená cena.

Rýchly a bezpečný priebeh práce – elektromagnetický rozvádzač Finger typ

Kontakty
  • 0940 301 151
  • [javascript protected email address]

Pre bližšie informácie alebo záujem o spoluprácu nás kontaktujte.

Kontaktný formulár
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte názov firmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.