HC FORKLIFT

Exluzívny zástupca pre Slovensko

Vďaka výborným predajným výsledkom v oblasti manipulačná technika a vysokozdvižné vozíky, sme opäť získali výhradnú zmluvu pre Slovensky trh.

V celej histórii spoločnosti HC forklift sa v Europe nachádzali len štyria exkluzívny zástupcovia pre predaj manipulačnej techniky.

Vďaka našej usilovnej a kvalitne odvedenej práci sme sa pred niekoľkímy rokmi stali piatou spoločnosťou disponujúcou týmto ocenením.

Už niekoľko rokov ponúkame našim zákazníkom nadštandardné služby.

Naše stroje, vysokozdvižné vozíky, elektrické paletové vozíky, a ostatná manipulačná technika, spoľahlivo napĺňajú očakávania zákazníkov už od roku 2006.Známkou kvality su dlhodobe referencie aj v naj extrémnejších pracovných podmienkach. Medzi najžiadanejšie produkty patria motorové vysokozdvižné vozíky v rozsahu do 12 ton.

Elektrické vysokozdvižné vozíky s nosnosťou do 10 ton aj v Li-ion prevedení. Nízkozdvižné a vysokozdvižné ručné elektrické vozíky ktoré su idealnými pomocníkmi v skladoch.Medzi dominantne princípy našej spoločnosti patri okamžitý servis. Našim zákazníkom sa snažíme byť nápomocný pri riešení akéhokoľvek problému.

Disponujeme pojazdnými dielňami vo vybavených servisných autách ktorými pokrývame územie celého Slovenska. Sme schopný reagovať na servisnú požiadavku do 24 hod. Pokiaľ sa jedna o rozsiahlejšiu opravu, všetkým našim zákazníkom ponúkame náhradný stroj zdarma počas celej dĺžky servisného zásahu.

Veríme že aj naďalej nám budete prejavovať dôveru a my budeme mocť zabezpečiť bezproblémové fungovanie Vášho skladového hospodárstva.

Kontakty
  • 0940 301 151
  • [javascript protected email address]

Pre bližšie informácie alebo záujem o spoluprácu nás kontaktujte.

Kontaktný formulár
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Prosím vyplňte názov firmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.