Nové
vysokozdvižné vozíky

Ponúkame komplexný sortiment manipulačnej techniky.

Od kompletného vybavenia skladu, paletové vozíky a ručne vedene elektrické vozíky, retraky, ťahače a plošinové vozíky, cez motorové a elektrické vozíky so sediacou obsluhou, až po terénne a tažkotonažne stroje do najnaročnejších prevádzok.

HC forklift je dnes jednou s najsilnejších spoločnosti produkujúcich manipulačnú techniku v suverénne najvýhodnejšom pomere kvality na obstarávaciu cenu. Pokiaľ mate záujem stať sa ďalším spokojným zákazníkom vyberte si z našej ponuky alebo nás oslovte pre odborne poradenstvo. Spolu vyberieme najvhodnejšiu variantu pre splnenie vašich potrieb.

Pozrite si našu ponuku

Elektrické vysokozdvižné vozíky
so sediacou obsluhou

Nosnosť 1 – 16 ton

Elektrické vozíky vynikajú svojou ekologickou prevádzkou a tichým chodom. Ponúkajú kompaktnejšie rozmery s nižším ťažiskom a vyššou obratnosťou. Sú ideálny pomocník najme v interiérových priestoroch. Hlavnú výhodu ponúkajú pri častejšej prevádzke kde dokážu majiteľovi ušetriť investície do pohonných hmôt. Vozíky je možne doplniť o akúkoľvek výbavu. 

Elektrické vozíky ponúkame rovnako s technológiou Li-ion, ktorá zabezpečuje vysokú efektivitu pracovného vyťaženia. Kľúčovou vlastnosťou týchto strojov je krátky nabíjací čas ktorý nie je závislí na dodržiavaní presných cyklov. Stroj je pripravený vždy keď je potrebný.

Motorové vysokozdvižné vozíky
so sediacou obsluhou

Nosnosť 1 – 48 ton

Motorové vysokozdvižné vozíky dominujú svojou silou a širokým rozsahom vyžitia. Ich uplatnenie je možne nájsť v akýchkoľvek podmienkach, či už v hale, s pohonom LPG, alebo vonkajších priestoroch. Majú vyššiu odolnosť aj v nepriaznivých podmienkach.

Sú dodávané v najrôznejšej výbave, dokážu splniť všetky požiadavky moderného skladového hospodárstva. Dostupnosť a širokospektrálne využitie týchto strojov z ních robí najžiadanejšie stroje.

Terénne vysokozdvižné
vozíky

Nosnosť 2,5 – 5 ton

Terénne vysokozdvižné vozíky v nosnosti až do 5t ponúkajú ideálne vlastnosti na prácu v nespevnenom teréne. Sú bezkonkurenčnými pomocníkmi ktorý sa nezastavia ani pred najextrémnejšími podmienkami.

Teréne vysokozdvižné vozíky sú využívane prednostne v exteriérových podmienkach ako sú lúky, polia, nespevnené bahenne povrchy alebo zimná prevádzka. Veľkú pomoc môžu vykonať aj pri údržbe areálu, po doplnení o snežný pluh alebo hydraulickú lopatu dokážu nahradiť rôzne funkcie iných zariadení. Sú vybavené najkvalitnejšími motormi s normou EURO V. 

Skladová technika
Ručne vedené vozíky

Nosnosť 1 – 3 tony

Skladová technika a ručne vedene vozíky. Vybavenie akéhokoľvek skladu je pre nás bežnou praxou. Naším zákazníkom zabezpečujeme kompletný sortiment aj pri neštandardných aplikáciách.

Ručne vedené vozíky dominujú svojimi rozmermi a obratnosťou, ich cena je výrazne nižšia v porovnaní s iným druhmi manipulačnej techniky.

Akciová ponuka

Aby sme vyhoveli potrebám zákazníka v čo najkratšom čase, rozšírili sme skladové zásoby VZV, ktoré pravidelne dopĺňame o najžiadanejšie modely.